Açık

Adnan Oktar’ın İsrail bağlantıları ortaya çıktı

Adnan Oktar Suç Örgütü’nün elebaşı Adnan Oktar’ın İsrail ve masonlarla gerçekleştirdiği toplantılar deşifre oldu. Oktar’ın “Mehdi” olduğu iddiasını Hahamlar sayesinde dünyaya yaymaya çalıştığı belirlenirken Siyonizmi ise ‘Mehdiyet’ olarak tanımladığı ortaya çıktı. Adnan Oktar Suç Örgütü’nün İsrail, mason locaları ve tapınak şövalyeleri ile olan irtibatı deşifre oldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede örgütün İsrail imamının ‘Sinem Tezyapar’ […]
Türkiye - 17 Temmuz 2019 18:58 A A
Adnan Oktar Suç Örgütü’nün elebaşı Adnan Oktar’ın İsrail ve masonlarla gerçekleştirdiği toplantılar deşifre oldu. Oktar’ın “Mehdi” olduğu iddiasını Hahamlar sayesinde dünyaya yaymaya çalıştığı belirlenirken Siyonizmi ise ‘Mehdiyet’ olarak tanımladığı ortaya çıktı.

Adnan Oktar Suç Örgütü’nün İsrail, mason locaları ve tapınak şövalyeleri ile olan irtibatı deşifre oldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede örgütün İsrail imamının ‘Sinem Tezyapar’ olduğu ifade edilirken örgüt üyelerinden ele geçirilen bir ses kaydında Oktar’ın Siyonizm’i ‘Mehdiyet’ olarak tanımladığı ortaya çıktı. İsrail’den gelen Hahamların toplu bir şekilde Mesih’i beklediklerine dair dua ederek Oktar’ın etrafında döndükleri de iddianamede yer alan detaylar arasında…

Siyonizm mehdiyettir

Örgüt üyesi olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Ebru Umur’a ait el konulan dijital materyallerin incelenmesi sonucu yaklaşık 1 buçuk saatlik bir ses kaydı bulundu. İşte Adnan Oktar’ın o ses kaydı: “İsrail karşıtlığını bıraksınlar İsrail öfkesini de bırakın. Bu çok yanlış… Demir kubbe sistemini kurduralım İsrail’e. Onlar istiyor, biz kuralım demir kubbe sistemini. Havada roket uçak ne varsa vuruyor giremiyor. Bunu yaptıralım. Yok Siyonizm yok… Ya kardeşim Siyonizm Mehdiyettir. Mehdinin dünya hakimiyetinin adıdır Siyonizm. Siyonizm diye bir şey yok. Bir şeye kafayı taktın mı öyle dümdüz gidiyorlar.

İsrail ile uğraşan her devlet yıkıldı

İsrail’le uğraşan her devlet yıkıldı. Tarihe baksınlar İsrail’le uğraşmak doğru değil. Neymiş Siyonizm dünya hakimi olacakmış. Ya kardeşim 3 Milyon Yahudi var her yere hakim olsa ne olur. Sizde hesap yok mu kafa yok mu nasıl insansınız. Koskoca Roma İmparatorluğu İsrail’le uğraştı yerle bir oldu.”

Mossad’la irtibatı Tezyapar kurardı

Etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyerek itirafçı olan şüpheli Sıdıka G. ise ifadesinde, “İsrail, Mossad, Tapınak Şovalyeleri, Masonlar, İsrail Basını, siyasetçilere ziyaret ve Türkiye’ye getirilmeleri de dahil olmak üzere tüm yazışma ve görüşmelerin her detayından Sinem Hatice Tezyapar sorumlu. Bu isime Oktar Babuna, Cihat Gündoğdu, Altuğ Revnak Eti yardım ederdi” dedi.

Bağlantıyı bacılar kurdu

İsrail’le görüşmelere aracılık eden isimlerden Altuğ Revnak Eti ifadesinde, İsrail ve dünyadaki en güçlü Haham organizasyonu olan ‘Sanhedrin Meclisi’ ile bağlantının ‘Bacılar’ olarak adlandırılan kadın örgüt üyelerinin mail trafiği sayesinde sağlandığını söyledi. İfadeye göre Hahamlar, ‘Bacılar’ grubuna mensup üyelerin ‘Beraber çalışalım’ şeklinde attığı mailler sonrası, örgüt tarafından İstanbul’a davet edildi. Bu meclis dünyadaki en tanınmış 250 Haham içerisinde 70 en seçkin olanıydı.

Oktar’ın etrafında mehdi diye döndüler

İddianamede ifade şu şekilde yer aldı: “Davete ilk olarak Abrahamson, Yesheyahu Hollander ve beraberindeki yaklaşık 8 kişi geldi. Masrafları örgüt karşıladı. Oktar ile A9 TV’de yayına çıktılar. Yayın öncesinde toplantılar yapıldı. Yüksek sesle el ele tutuşarak toplu ‘Moişah’ yani Mesih’i beklediklerine dair dualar edip Oktar’ın etrafında dönüyorlardı. Oktar Hahamlar sayesinde ‘Mehdiyet’ planını dünyaya yayma planı içerisindeydi.

Esed’in üstadıyla görüşmüş

2014 ya da 2015 yılında İtalyan Locası Üstadı birkaç Mason ile birlikte Türkiye’ye geldi. A9 TV’de programa çıktılar. Bu ekipte Suriye Devlet Başkanı Beşar Esed’ın da üyesi olduğu Suriye Mason Locasının Üstadı vardı. Oktar, Esed’e barış yönlü bir mektup yazalım dedi. Oktar bacılara bir mektup yazdırdı ve Suriye Mason Locası Üstadı mektubu Esed’e götürdü. Oktar’ın Masonlar ile yaptığı görüşmelerde Oktar Babuna da olurdu.”

Gülen’den tepki var mı?

FETÖ’nün İsrail imamı Harun Tokak, Adnan Oktar ile görüşmek üzere Dragos denen örgüt merkezine geldi. Oktar kendisine tepki olup olmadığını öğrenmek istedi. Tokak da kendilerinin Oktar’ı sevdiğini söyledi. Örgüt yöneticisi İbrahim Tuncer, Adnan Oktar’ın emriyle Bolu’daki İsmail’in yeri mekanının sahibi İsmail aracılığıyla Fetullah Gülen’den ziyaret amaçlı talepte bulundu.

Bakan yardımcısıyla dirsek teması

İtirafçı şüpheli Ceyhun G. de Oktar’ın İsrail Bakan yardımcısı Maksim Babitski ile yaptığı görüşmeye tanıklık ettiğini anlattı. İşte o ifade: “2012 yılında Gayrettepe’de bir otelde İsrail’den gelen üst düzey haham ve İsrail Bakan yardımcısı gibi şahıslar Oktar’ın misafiri olarak geldi ve toplantı yaptılar. Ben de katıldım. Toplantıda İsrail’i koruyan kollayan konuşmalar oldu. Türkiye ile İsrail’in arası o dönem bozuktu. Oktar birden kendini bu ilişkileri düzeltmeye adadı. Benim anlamadığım daha önce İsrail karşıtı kitaplar yazmasına rağmen o dönemde İsrail’i savunmasıydı.”

Bu haber 258 kez okundu.
Türkiye - 18:58 A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  YÜCEL YALÇINKAYA; “BUGÜN DAHA BÜYÜK PROJELERİN STARTINI VERİYORUZ..”
  YÜCEL YALÇINKAYA; “BUGÜN DAHA BÜYÜK PROJELERİN STARTINI VERİYORUZ..” Kuruluşunun ardından pandemi sürecine rağmen ses getiren çalışmalara imza atan Anadolu Birleştirici Sanayici ve İşadamları Derneği ASİAD, ikinci genel kurulunu gerçekleştirerek kurucu başkan Yücel Yalçınkaya ve yönetimine güven tazeledi. Birbirinden seçkin konukların katıldığı kongrede konuşan Başkan Yalçınkaya, “Uluslararası yeni projelerin startını bugün veriyoruz” dedi. Merkezi İstanbul Çekmeköy’de […]
 • 02
  ASİAD Heyetinden T.C. Devet Demiryolları Genel Müdürlüğüne Ziyaret
  ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, Beraberindeki Başkan Yardımcıları Fahri Yağlı, Sedat Erdem ve Yönetim Kurulu üyesi  Yaşar Karataş  ile birlikte Devlet Demir Yollar Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u makamında ziyaret ettiler. Yapılan görüşmede Asiad’ın Faliyetleri hakkında bilgi sunumu yapıldı. Ziyarettten duydugu memnuniyeti dile getiren DDY Gn. Md. Uygun ASİAD’IN çalışmalarını ilgi ile takip ettiğini belirterek, […]
 • 03
  ASİAD’tan ATO Başkanı Gürsel BARAN’ a Makamında Ziyaret
  ATO Başkanı Gürsel BARAN, ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Görüşmede, ATO Başkan Yardımcısı Temel Aktay ile Yönetim Kurulu Üyesi Nuh Acar da yer aldı.
 • 04
  Asiad’tan İstanbul Emniyet Müdürümüz Sn Zafer Aktaş Bey’e Ziyaret
  İstanbul Emniyet müdürümüz Sn Zafer Aktaş Bey’i Asiad (Anadolu birleştirici ve sanayici iş dünyası makamında ziyaret etti. İstanbul gibi metropol bir şehrin güvenliğini en üst düzeyde sağlayan kıymetli İstanbul emniyet müdürü Zafer Aktaş, Asiad başkan yardımcıları ile yönetim kurulu ziyaret ederek İstişareler de bulundu.
 • 05
  İngiltere’de ırkçılık suçlamalarının ardından sosyal medyada ‘monarşinin kaldırılması’ çağrıları yapılıyor
  İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in torunu Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın Kraliyet’i ırkçılık ile suçlamasının ardından sosyal medyada “monarşinin kaldırılması” çağrısı yapılırken, Buckingham Sarayı’nın iddiaları soruşturması istendi. LONDRA (AA) – İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in torunu Sussex Dükü Prens Harry’nin eşi Meghan Markle’ın oğluna “ten renginin koyu olacağı” endişesiyle “prens” unvanının verilmediği” yönündeki açıklaması, Kraliyet’e yönelik tepkiye […]